43. kolo I. hokejovej ligy

05.02.2010 Celý región

HC Prešov 07 - MŠHK Prievidza 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 1:0)
Góly: 15. Troliga (Koky, Suja), 31. Kubus (Pavlovský, Zavacký), 48. Kövér (Sekáč), 64. Caban (Pulščák, Kövér) - 26. Samoylenko (Mendel), 38. Lelkeš (Chromý, Bartík), 58. Bartík (Molnár, Lelkeš)
Vylúčenia: 3:1 na 2 min. , navyše Novák 10 NESPH.
Rozhodovali: Jura - Švajka, Gavalier
divákov: 402

MHK Kežmarok - HK Dukla Michalovce 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Góly: 15. Rusnák (Svitana, Ihnačák) v pres. , 50. Schneider (Ihnačák, Svitana) v pres. , 60. Marcinko - 12. Náhlik (Krecháč)
Vylúčenia: 5:7 na 2 min. , navyše Kramár 10 NESPH - Regenda 10 NESPH, Segľa 10 NESPH.
Presilovky: 2:0
Rozhodovali: Jakubec - Rovenský, Kacej
divákov: 412

Vo vyrovnanom zápase, v ktorom išlo obom súperom o play off, sa zrodil tesný výsledok 3:1, keď v 50. minúte rozhodol v presilovke Schneider.

HC 46 Bardejov - HC Topoľčany 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
Góly: 23. Majerník (Cvejn, Molnár), 37. Majerník (Molnár, Zambori), 45. Cvejn (Halász, Majerník), 48. Gmitter (Baláž, Pichnarčík) v oslab. , 59. Slaninák (Baranok, Halász) v oslab.
Vylúčenia: 7:7 na 2 min. , navyše Gmitter 10 NAP_Z.
Oslabenia: 2:0
Rozhodovali: Bodák - Gajdoš, Štec
divákov: 1350

V úvodnom kolotoči okolo súperovej bránky Molnár spálil dve tutovky a k slovu sa dostali hostia. Domnácich podržal brankár, ale nevyužili minútovú presilovku o dvoch hráčov. Potom si na góly prihrávali Majerník s Cvejnom, keď prvé dva góly domácich dal Majerník a tretí pridal Cvejn. V tomto momente sa hostia akoby zlomili a už nedokázali klásť odpor, no našťastie ich podržal brankár Hippík. Doplatili na okienka v obrane a nevedeli premeniť šance.

HK Trebišov - HC Dukla Senica 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Góly: 14. Hajnik (Zagyi, Mazúch), 22. Mitro (Králik, Učník) v pres. , 32. Tomáš Sax (Lukáš Sax), 59. Zagyi (Gašpar, Tkáč)
Vylúčenia: 10:12 na 2 min. , navyše Šimek 10 NESPH.
Presilovky: 1:0
Rozhodovali: Halecký - Kalina, Smerek
divákov: 520

HK Brezno - ŠHK 37 Piešťany 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Góly: 10. Šimčík (Piperek, Šmálik), 22. Šimčík (Šmálik, Sýkora), 47. Šmálik (Šimčík, Kubka), 51. Sýkora (Paško, Babic) v pres. - 23. Rosa (Kalafút)
Vylúčenia: 5:10 na 2 min. , navyše Rybárik 5 UDERY.
Rozhodovali: Majling - Neuzer, Štefik,

1. Piešťany 36 27 2 3 4 145:72 85
2. Bardejov 36 17 5 2 12 149:111 61
3. Prešov 35 19 2 4 10 114:93 61
4. Trnava 37 16 5 5 11 129:105 58
5. Topoľčany 36 16 4 3 13 117:117 56
6. Trebišov 36 17 2 2 15 120:132 55